طرح هفته کتاب خوانی (فروغ صبح دانایی)

دسته

اخبار و مقالات

طرح هفته کتاب خوانی (فروغ صبح دانایی)
طرح هفته کتاب خوانی (فروغ صبح دانایی)

 

فروغ صبح دانایی کتاب است

 

    همکاران گرامی، اولیاء محترم و دانش­ آموزان عزیز

 

سلام

۲۴ آبان هر سال آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی است، از دو سال قبل دبیرستان سبحان تصمیم گرفت در این زمینه اقدامی عملی انجام دهد و به همین منظور برنامه “صبحگاه با کتاب” را به اجرا گذاشت و امسال نیز بنا داریم برای سومین سال متوالی این برنامه را با عنوان ” فروغ صبح دانایی “ اجرا نماییم. با این امید که شاید تلنگری باشد بر اهمیت موضوع کتاب خوانی و انس و الفت بیشتر با کتاب. این برنامه در ایام هفته کتابخوانی در کشور، از روز دوشنبه ۹۶/۸/۲۹ آغاز و روز دوشنبه ۹۶/۶/۹ پایان می­ یابد.

برای اجرای مطلوب این برنامه توجه شما را به مطالب زیر جلب می ­نماییم.

 

 همکاران گرامی

از همکاران گرامی انتظار می رود در طول این هفته ساعت ۷:۳۰ در کلاس های درس حضور یافته و همراه با دانش آموزان به کتابخوانی مشغول شده و در پایان فرم مربوطه را نیز تکمیل نمایند.

 

     دانش آموزان عزیز

در راستای اجرای مطلوب این برنامه که در صبحگاه روز چهارشنبه ۹۶/۸/۲۴ به  اطلاع شما رسید از روز دوشنبه ۹۶/۸/۲۹ لغایت ۹۶/۹/۶  به مدت یک هفته کتابی را که مناسب سن شما بوده از منزل و یا کتابخانه مدرسه تهیه نموده و در این یک هفته از ساعت ۷:۳۰ الی ۷:۴۵ در کلاس خود و با حضور عوامل اجرائی و یا دبیران مدرسه، قبل از شروع کلاس­های درس، در برنامه کتابخوانی تحت عنوان ” فروغ صبح دانایی “ آن کتاب را مطالعه نموده و فرمی را که به همین منظور در اختیار شما قرار داده می­ شود را تکمیل و در پایان هفته کتابخوانی به مسئول پایه ارائه می­نمایید.

     در پایان هفته کتابخوانی نفرات برتر انتخاب شده و مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.

 

     اولیای محترم

خانواده های محترم نیز در این هفته می توانند کتابی را بنا به علاقه خود تهیه نموده و در پایان هفته فرم پیوست این برگه را تکمیل و توسط فرزندشان به مدرسه ارسال نموده تا پس از انتخاب برترین ها، در جلسات اولیاء معرفی شده و مورد تقدیر قرار گیرند.

     از اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز انتظار می رود در این حرکت فرهنگی با مدرسه همراه شده با این امید که داناتر و تواناتر شویم

 

برای دریافت فرم طرح کتاب خوانی (فروغ صبح دانایی) اینجا کلیک فرمایید.

   دبیرستان غیر دولتی سبحان

   سید مرتضی رضوی

مدیر دبیرستان غیر دولتی سبحان

نظرات کاربران (۰)