طرح هفته کتاب خوانی (فروغ صبح دانایی)

دسته

اخبار و مقالات

طرح هفته کتاب خوانی (فروغ صبح دانایی)
طرح هفته کتاب خوانی (فروغ صبح دانایی)

 

فروغ صبح دانایی کتاب است

 

    همکاران گرامی، اولیاء محترم و دانش­ آموزان عزیز

 

سلام

۲۴ آبان هر سال آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی است، از دو سال قبل دبیرستان سبحان تصمیم گرفت در این زمینه اقدامی عملی انجام دهد و به همین منظور برنامه “صبحگاه با کتاب” را به اجرا گذاشت و امسال نیز بنا داریم برای سومین سال متوالی این برنامه را با عنوان ” فروغ صبح دانایی “ اجرا نماییم. با این امید که شاید تلنگری باشد بر اهمیت موضوع کتاب خوانی و انس و الفت بیشتر با کتاب. این برنامه در ایام هفته کتابخوانی در کشور، از روز دوشنبه ۹۶/۸/۲۹ آغاز و روز دوشنبه ۹۶/۶/۹ پایان می­ یابد.

برای اجرای مطلوب این برنامه توجه شما را به مطالب زیر جلب می ­نماییم.

 

 همکاران گرامی

از همکاران گرامی انتظار می رود در طول این هفته ساعت ۷:۳۰ در کلاس های درس حضور یافته و همراه با دانش آموزان به کتابخوانی مشغول شده و در پایان فرم مربوطه را نیز تکمیل نمایند.

 

     دانش آموزان عزیز

در راستای اجرای مطلوب این برنامه که در صبحگاه روز چهارشنبه ۹۶/۸/۲۴ به  اطلاع شما رسید از روز دوشنبه ۹۶/۸/۲۹ لغایت ۹۶/۹/۶  به مدت یک هفته کتابی را که مناسب سن شما بوده از منزل و یا کتابخانه مدرسه تهیه نموده و در این یک هفته از ساعت ۷:۳۰ الی ۷:۴۵ در کلاس خود و با حضور عوامل اجرائی و یا دبیران مدرسه، قبل از شروع کلاس­های درس، در برنامه کتابخوانی تحت عنوان ” فروغ صبح دانایی “ آن کتاب را مطالعه نموده و فرمی را که به همین منظور در اختیار شما قرار داده می­ شود را تکمیل و در پایان هفته کتابخوانی به مسئول پایه ارائه می­نمایید.

     در پایان هفته کتابخوانی نفرات برتر انتخاب شده و مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.

 

     اولیای محترم

خانواده های محترم نیز در این هفته می توانند کتابی را بنا به علاقه خود تهیه نموده و در پایان هفته فرم پیوست این برگه را تکمیل و توسط فرزندشان به مدرسه ارسال نموده تا پس از انتخاب برترین ها، در جلسات اولیاء معرفی شده و مورد تقدیر قرار گیرند.

     از اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز انتظار می رود در این حرکت فرهنگی با مدرسه همراه شده با این امید که داناتر و تواناتر شویم

 

برای دریافت فرم طرح کتاب خوانی (فروغ صبح دانایی) اینجا کلیک فرمایید.

   دبیرستان غیر دولتی سبحان

   سید مرتضی رضوی

مدیر دبیرستان غیر دولتی سبحان

نظرات کاربران (۰)

???? ????? ??????