جلسه اولیاء و مربیان

دسته

آموزشی سبحان

جلسه اولیاء و مربیان
جلسه اولیاء و مربیان

 

روز سه شنبه ۹۷/۹/۶ از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۸ جلسه اولیای پایه دهم و یازدهم در نمازخانه دبیرستان برگزار گردید.
در این جلسه در آغاز پس از تلاوت قرآن و پخش سرود ملی جناب آقای رضوی مدیر دبیرستان به حاضرین خیر مقدم گفته و سپس جنای آقای دکتر میرحسینی مشاور محترم دبیرستان با نمایش کلیپی کوتاه به صحبت پیرامون مسائل نوجوانان ازجمله افسردگی ، به هم ریختگی خواب شبانه و دوستی با جنس مخالف و نحوه مواجهه با آن پرداختند. 
در بخش دوم جلسه اولیای پایه یازدهم و دهم از هم تفکیک شده و مسئولین پایه آقایان محمود نژاد و شاه علی در جلسه تفکیکی به بیان فعالیت های دوماه اول سال تحصیلی و نتایج حاصل ازامتحانات میان ترم پرداختند. سپس کارنامه امتحانات میان ترم توزیع شده و پیرامون آن توضیح داده شد.
در بخش سوم جلسه دبیران هر پایه خود را معرفی و در مورد روش های کاری خود توضیح دادند و پس از آن معلمان در کلاس های مختلف مستقر شده و اولیای محترم با دبیران ملاقات کرده و درمورد شرایط تحصیلی فرزند خود با یکایک دبیران گفت و گو کردند.
پس از پایان جلسه اولیاء جلسه شورای دبیران هر پایه با حضور مسئول پایه و مدیر محترم دبریستان برگزار شده و پس از بررسی نتایج شرایط رفتاری و درسی غالب دانش آموزان مورد بررسی و راهکارهای تقویت کننده مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت و جلسه ساعت ۲۰ به پایان رسید.


نظرات کاربران (۰)